W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt mailowy ankiety@edu.um.warszawa.pl

Po zalogowaniu prosimy o:
-- stworzenie indywidualnego konta (prawy górny róg [użytkownicy]),
-- sprawdzenie danych kontaktowych placówki (prawy górny róg [dane placówki]).


Nastąpiła aktualizacja systemu. Aby wypełnić daną ankietę kliknij przycisk Edytuj znajdujący się pod ankietą. Aby odpowiedzieć na ankietę kliknij Wyślij odpowiedź. W przypadku problemów proszę najpierw odświeżyć stronę. Do poprawnego działania programu konieczna jest przeglądarka z włączoną obsługą Java Script i plików cookie. Zalecamy przeglądarkę Google Chrome
Jeśli posiadasz osobiste konto zaloguj się, jeśli nie wybierz swoją placówkę
login lub e-mail:         hasło:                

Wybór Placówki

Strony: 1   2  3
Wybierz typ jednostki   Wybierz dzielnicę    
LP.
Nazwa jednostki Nazwa placowki Adres
1 Bemowo (WOW) Bemowo (WOW) Powstańców Śląskich
2 Białołęka (WOW) Białołęka (WOW) Modlińska
3 Bielany (WOW) Bielany (WOW) Żeromskiego
4 Bursa nr 8 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta
5 Bursa Szkolna nr 1 im. Wiktora Kordowicza Zespół Placówek - Europejski Dom Spotkań Młodzieży ul. Długa
6 Bursa Szkolna nr 4 Bursa Szkolna nr 4 ul. Księcia Janusza
7 Bursa Szkolna nr 5 im. ppłk mgr inż. Grażyny Lipińskiej Bursa Szkolna nr 5 im. ppłk mgr inż. Grażyny Lipińskiej ul. Zagójska
8 Bursa Szkolna nr 6 Bursa Szkolna nr 6 ul. Okopowa
9 Centrum Kształcenia Praktycznego Centrum Kształcenia Praktycznego ul. Mińska
10 Centrum Nauki "Kopernik" Centrum Nauki "Kopernik" Wybrzeże Kościuszkowskie 20
11 Centrum Promocji Kultury Centrum Promocji Kultury ul. Podskarbińska
12 CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Księdza Józefa Woźniaka Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 ul. Bartnicza
13 CIV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 ul. Mińska
14 CIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Heleny Modrzejewskiej CIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Heleny Modrzejewskiej ul. Edwarda Warchałowskiego
15 CLIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Odzieżowych Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 ul. Kazimierzowska
16 CLII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 27 ul. Wincentego Rzymowskiego
17 CLIV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 42 ul. Dzieci Warszawy
18 CLI Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 39 im. prof. Edmunda Jankowskiego ul. Bełska
19 CL Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 3 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Włościańska
20 CV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta Zespół Szkół nr 106 ul. Vincenta van Gogha
21 CXIV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kilińskiego Zespół Szkół nr 31 im. Jana Kilińskiego ul. Alojzego Felińskiego
22 CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia CXIX Liceum Ogólnokształcące im. Jacka Kuronia ul. Złota
23 CXI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kisielewskiego Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego ul. Szczawnicka
24 CXLIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 10 im. Stanisława Staszica ul. Włodzimierza Perzyńskiego
25 CXLII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 Aleja Jana Pawła II
26 CXLIV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 36 im. Marcina Kasprzaka ul. Marcina Kasprzaka
27 CXLIX Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. gen. Józefa Zajączka
28 CXLI Liceum Ogólnokształcące Specjalne Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta
29 CXLVII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych ul. Komorska
30 CXLVI Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 33 ul. Targowa
31 CXLV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych ul. Ogrodowa
32 CXL Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I ul. Mieszka I
33 CXXIII Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich
34 CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki ul. Leopolda Staffa
35 CXXIV Liceum Ogólnokształcące Specjalne Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży
36 CXXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Zespół Szkół Specjalnych nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. Jana III Sobieskiego
37 CXXVIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 ul. Księcia Janusza
38 CXXV Liceum Ogólnokształcące im. Waldemara Milewicza Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego ul. Chłodna
39 CXXXIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 ul. Szczęśliwicka
40 CXXXIX Liceum Ogólnokształcące Specjalne Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka
41 CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Zespół Szkół nr 113 ul. Olgierda
42 CXXXVI Liceum Ogólnokształcące Specjalne Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska
43 CXXX Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Zespół Szkół nr 73 ul. Wenantego Burdzińskiego
44 CX Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Zespół Szkół nr 59 ul. Jana III Sobieskiego
45 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bemowo m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bemowo m.st. Warszawy ul. Powstańców Śląskich
46 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Białołęka m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Białołęka m.st. Warszawy ul. Modlińska
47 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bielany m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bielany m.st. Warszawy ul. Żeromskiego Stefana
48 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Mokotów m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Mokotów m.st. Warszawy Postępu
49 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ochota m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ochota m.st. Warszawy ul. Radomska
50 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Praga Południe m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Praga Południe m.st. Warszawy ul. Grochowska
51 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Praga Północ m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Praga Północ m.st. Warszawy ul. ks. Ignacego Kłopotowskiego
52 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Rembertów m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Rembertów m.st. Warszawy Aleja gen. Antoniego Chruściela "Montera"
53 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Śródmieście m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Śródmieście m.st. Warszawy ul. Smolna
54 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Targówek m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Targówek m.st. Warszawy ul. Stojanowska
55 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursus m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursus m.st. Warszawy Plac Czerwca 1976 Roku
56 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Ursynów m.st. Warszawy Aleja Komisji Edukacji Narodowej
57 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wawer m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wawer m.st. Warszawy ul. Włókiennicza
58 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wesoła m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wesoła m.st. Warszawy Plac Wojska Polskiego (Wesoła)
59 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wilanów m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wilanów m.st. Warszawy ul. Stanisława Lentza
60 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Włochy m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Włochy m.st. Warszawy ul. Malownicza
61 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wola m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Wola m.st. Warszawy ul. Rogalińska
62 Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Żoliborz m.st. Warszawy Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Żoliborz m.st. Warszawy ul. Alojzego Felińskiego
63 Gimnazjum dla Dorosłych nr 160 Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 ul. Mińska
64 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego Zespół Szkół nr 66 ul. Myśliwiecka
65 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im. Narcyzy Żmichowskiej Zespół Szkół nr 67 ul. Klonowa
66 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 ul. Twarda
67 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego Zespół Szkół nr 117 ul. Józefa Bema
68 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53 im. Stefanii Sempołowskiej Zespół Szkół nr 53 ul. ks. Jerzego Popiełuszki
69 Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Zespół Szkół nr 61 im. Tadeusza Reytana ul. Wiktorska
70 Gimnazjum Integracyjne nr 12 Zespół Szkół Integracyjnych nr 62 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego
71 Gimnazjum Integracyjne nr 29 im. Janusza Korczaka Zespół Szkół Integracyjnych nr 75 ul. Sylwestra Bartosika
72 Gimnazjum Integracyjne nr 52 Zespół Szkół Integracyjnych nr 71 im. Edmunda Bojanowskiego ul. Deotymy
73 Gimnazjum Integracyjne nr 61 im. Ireny Sendlerowej Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 ul. Elekcyjna
74 Gimnazjum Integracyjne nr 70 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 56 ul. Antoniego Fontany
75 Gimnazjum nr 101 Zespół Szkół nr 111 ul. Poezji
76 Gimnazjum nr 102 Zespół Szkół nr 116 ul. Wichrowa
77 Gimnazjum nr 103 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. Jana Twardowskiego Zespół Szkół nr 114 ul. Alpejska
78 Gimnazjum nr 105 im. Olimpijczyków Polskich Zespół Szkół nr 115 ul. Króla Maciusia
79 Gimnazjum nr 106 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Zespół Szkół nr 70 ul. Bajkowa
80 Gimnazjum nr 10 im. gen. Władysława Sikorskiego Gimnazjum nr 10 im. gen. Władysława Sikorskiego ul. Bolesława Limanowskiego
81 Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Solipska
82 Gimnazjum nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca "Victoria" Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" ul. Promienista
83 Gimnazjum nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi Gimnazjum nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Malownicza
84 Gimnazjum nr 116 im. Husarii Rzeczypospolitej Zespół Szkół nr 123 ul. Uprawna
85 Gimnazjum nr 117 im. Wandy Rutkiewicz Zespół Szkół nr 2 im. Wandy Rutkiewicz ul. Gubinowska
86 Gimnazjum nr 118 im. Pierwszej Kompanii Kadrowej Zespół Szkół nr 94 ul. Krótka (Wesoła)
87 Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Klimatyczna (Wesoła)
88 Gimnazjum nr 11 im. Ignacego Jana Paderewskiego Gimnazjum nr 11 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Podbipięty
89 Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich Gimnazjum nr 120 im. Noblistów Polskich ul. Armii Krajowej (Wesoła)
90 Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego ul. Płużnicka
91 Gimnazjum nr 122 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. Charlesa de Gaullea Zespół Szkół nr 106 ul. Vincenta van Gogha
92 Gimnazjum nr 123 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 123 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II ul. Strumykowa
93 Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów Gimnazjum nr 124 im. Polskich Noblistów ul. Przytulna
94 Gimnazjum nr 125 Zespół Szkół nr 43 ul. Kobiałka
95 Gimnazjum nr 127 Zespół Szkół nr 74 ul. Niepołomicka
96 Gimnazjum nr 131 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Gimnazjum nr 131 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Michała Drzymały
97 Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi Gimnazjum nr 132 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Dzieci Warszawy
98 Gimnazjum nr 13 im. Stanisława Staszica Zespół Szkół nr 82 ul. Nowowiejska
99 Gimnazjum nr 141 im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" Gimnazjum nr 141 im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" ul. Trocka
100 Gimnazjum nr 142 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana Zespół Szkół nr 113 ul. Olgierda
101 Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Jana Paderewskiego Gimnazjum nr 143 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Bartnicza
102 Gimnazjum nr 144 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów Gimnazjum nr 144 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów ul. Turmoncka
103 Gimnazjum nr 145 im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 145 im. Jana Pawła II ul. Krasiczyńska
104 Gimnazjum nr 157 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 ul. Stanisława Noakowskiego
105 Gimnazjum nr 158 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 ul. Szczęśliwicka
106 Gimnazjum nr 159 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 ul. Księcia Janusza
107 Gimnazjum nr 15 im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" Gimnazjum nr 15 im. gen. dyw. Stefana Roweckiego "Grota" ul. Józefa Siemieńskiego
108 Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. "Polskich Olimpijczyków" Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. "Polskich Olimpijczyków" ul. Ostródzka
109 Gimnazjum nr 165 Zespół Szkół nr 118 ul. Kiwerska
110 Gimnazjum nr 166 Zespół Szkół nr 121 ul. Czerniakowska
111 Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana ul. Tyniecka
112 Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej ul. Afrykańska
113 Gimnazjum nr 23 im. Ireny Sendlerowej Gimnazjum nr 23 im. Ireny Sendlerowej ul. Tarnowiecka
114 Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich ul. gen. Romana Abrahama
115 Gimnazjum nr 28 im. gen. bryg. Franciszka Sznajdego Gimnazjum nr 28 im. gen. bryg. Franciszka Sznajdego ul. Władysława Umińskiego
116 Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari Gimnazjum nr 2 im. Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari ul. Ludwika Narbutta
117 Gimnazjum nr 30 im. Kazimierza Pułaskiego Gimnazjum nr 30 im. Kazimierza Pułaskiego ul. Józefa Szanajcy
118 Gimnazjum nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. rotmistrza Witolda Pileckiego Gimnazjum nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi im. rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Józefa Sierakowskiego
119 Gimnazjum nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Asnyka Zespół Szkół nr 112 ul. Otwocka
120 Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego ul. Polna
121 Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Gimnazjum nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Niska
122 Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej -Curie Gimnazjum nr 38 im. Marii Skłodowskiej -Curie ul. Świętokrzyska
123 Gimnazjum nr 39 im. Agaty Mróz-Olszewskiej Gimnazjum nr 39 im. Agaty Mróz-Olszewskiej ul. Hoża
124 Gimnazjum nr 3 im.Leonida Teligi Gimnazjum nr 3 im.Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim Lecha Zondka
125 Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Chełmska
126 Gimnazjum Nr 3 im. Tomasza Morusa w Otwocku Gimnazjum Nr 3 im. Tomasza Morusa w Otwocku Kościuszki
127 Gimnazjum nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej "Krybar" Zespół Szkół nr 69 ul. Drewniana
128 Gimnazjum nr 41 im. gen. Mariusza Zaruskiego Zespół Szkół nr 60 ul. Stefanii Sempołowskiej
129 Gimnazjum nr 43 im. Wojska Polskiego Zespół Szkół nr 125 ul. Hoża
130 Gimnazjum nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego Gimnazjum nr 44 im. Generała Pawła Chrzanowskiego ul. Smolna
131 Gimnazjum nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstania Warszawskiego Gimnazjum nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Powstania Warszawskiego ul. Żelazna
132 Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów Gimnazjum nr 46 im. Szarych Szeregów ul. Marcina Kasprzaka
133 Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Gimnazjum nr 47 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Grenady
134 Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II ul. Deotymy
135 Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Starzyńskiego Gimnazjum nr 49 im. Stefana Starzyńskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. Smocza
136 Gimnazjum nr 4 im. Władysława Broniewskiego Gimnazjum nr 4 im. Władysława Broniewskiego ul. Fryderyka Joliot-Curie
137 Gimnazjum nr 51 im. Bolesława Prusa Zespół Szkół nr 122 ul. Jana Olbrachta
138 Gimnazjum nr 54 im. Adama Kazimierza Ks. Czartoryskiego Zespół Szkół nr 54 ul. Elbląska
139 Gimnazjum nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Bytnara ps. Rudy Gimnazjum nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Bytnara ps. Rudy Aleja Wojska Polskiego
140 Gimnazjum nr 56 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek" Gimnazjum nr 56 im. Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek" ul. Filarecka
141 Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV Zespół Szkół nr 15 ul. Jagiellońska
142 Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki Aleja Niepodległości
143 Gimnazjum nr 6 im. Pułku Armii Krajowej "Baszta" Gimnazjum nr 6 im. Pułku Armii Krajowej "Baszta" ul. Piotra Gruszczyńskiego
144 Gimnazjum nr 71 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Zespół Szkół nr 119 ul. Bogumiła Zuga
145 Gimnazjum nr 73 im. Jerzego Huberta Wagnera Zespół Szkół nr 124 ul. Josepha Conrada
146 Gimnazjum nr 74 im. Wojciecha Górskiego Zespół Szkół nr 49 ul. Lwa Tołstoja
147 Gimnazjum nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi im. Aleksandra Fredry Gimnazjum nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi im. Aleksandra Fredry ul. Wrzeciono
148 Gimnazjum nr 76 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Stanisława Maczka Zespół Szkół nr 55 im. gen. Stanisława Maczka ul. Gwiaździsta
149 Gimnazjum nr 77 im. Ignacego Domeyki Zespół Szkół nr 51 im. Ignacego Domeyki ul. Leopolda Staffa
150 Gimnazjum nr 78 im. Powstańców Wielkopolskich Zespół Szkół nr 52 ul. Szegedyńska
151 Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi "Przy Łazienkach Królewskich" Gimnazjum nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi "Przy Łazienkach Królewskich" ul. Podchorążych
152 Gimnazjum nr 81 im. Profesora Witolda Doroszewskiego Gimnazjum nr 81 im. Profesora Witolda Doroszewskiego ul. Rozłogi
153 Gimnazjum nr 85 Zespół Szkół nr 48 im. Armii Krajowej ul. Karola Irzykowskiego
154 Gimnazjum nr 86 im. płk Ignacego Augusta Boernera Zespół Szkół nr 46 ul. gen. Wiktora Thomméego
155 Gimnazjum nr 91 im. Stanisława Staszica Gimnazjum nr 91 im. Stanisława Staszica ul. Kajakowa
156 Gimnazjum nr 92 im. Juliana Ursyna Niemcewicza Gimnazjum nr 92 im. Juliana Ursyna Niemcewicza ul. Koncertowa
157 Gimnazjum nr 94 im. Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej Gimnazjum nr 94 ul. Na Uboczu
158 Gimnazjum nr 96 im. Krystyny Krahelskiej Gimnazjum nr 96 im. Krystyny Krahelskiej ul. Wokalna
159 Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Sandro Pertiniego Zespół Szkół nr 59 ul. Jana III Sobieskiego
160 Gimnazjum Publiczne nr 1 w Żyrardowie Gimnazjum Publiczne nr 1 w Żyrardowie
161 Gimnazjum Specjalne nr 100 Zespół Szkół Specjalnych nr 91 ul. Weterynaryjna
162 Gimnazjum Specjalne nr 104 Zespół Szkół Specjalnych nr 98 ul. Bartnicza
163 Gimnazjum Specjalne nr 107 Zespół Szkół Specjalnych nr 102 ul. Przedwiośnie
164 Gimnazjum Specjalne nr 108 w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich
165 Gimnazjum Specjalne nr 109 Zespół Szkół Specjalnych nr 108 ul. św. Bonifacego
166 Gimnazjum Specjalne nr 110 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3 "Dom na Trakcie" im. prof. dr Stanisława Jedlewskiego Trakt Lubelski
167 Gimnazjum Specjalne nr 111 Zespół Szkół Specjalnych nr 95 ul. Hafciarska
168 Gimnazjum Specjalne nr 129 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 ul. Strażacka
169 Gimnazjum Specjalne nr 134 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 ul. Dolna
170 Gimnazjum Specjalne nr 135 Zespół Szkół Specjalnych nr 99 im. Stefana Starzyńskiego ul. Różana
171 Gimnazjum Specjalne nr 136 Zespół Szkół Specjalnych nr 94 w Instytucie Reumatologicznym ul. Spartańska
172 Gimnazjum Specjalne nr 137 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Zespół Szkół Specjalnych nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. Jana III Sobieskiego
173 Gimnazjum Specjalne nr 138 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT" ul. Zorzy
174 Gimnazjum Specjalne nr 139 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 SOS ul. Wincentego Rzymowskiego
175 Gimnazjum Specjalne nr 140 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. dr Grzegorza Maja ul. Patriotów
176 Gimnazjum Specjalne nr 146 im. Eunice Kennedy Shriver Zespół Szkół Specjalnych nr 85 ul. Elektoralna
177 Gimnazjum Specjalne nr 148 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym Zespół Szkół Specjalnych nr 87 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym ul. Marszałkowska
178 Gimnazjum Specjalne nr 149 Zespół Szkół Specjalnych nr 101 ul. Karolkowa
179 Gimnazjum Specjalne nr 150 Gimnazjum Specjalne nr 150 ul. Różana
180 Gimnazjum Specjalne nr 151 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska
181 Gimnazjum Specjalne nr 152 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży
182 Gimnazjum Specjalne nr 153 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 im. Ottona Lipkowskiego ul. Zakroczymska
183 Gimnazjum Specjalne nr 154 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta
184 Gimnazjum Specjalne nr 155 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska
185 Gimnazjum Specjalne nr 156 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym - Filii Zespół Szkół Specjalnych nr 103 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym - Filii ul. Działdowska
186 Gimnazjum Specjalne nr 161 im. dr Anny Lechowicz Zespół Szkół Specjalnych nr 109 ul. Białobrzeska
187 Gimnazjum Specjalne nr 162 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7 ul. Osowska
188 Gimnazjum Specjalne nr 163 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 8 ul. Podmokła
189 Gimnazjum Specjalne nr 62 im. Ireny Sendlerowej Zespół Szkół Specjalnych nr 63 ul. Elektoralna
190 Gimnazjum Specjalne nr 64 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 ul. Jana Brożka
191 Gimnazjum Specjalne nr 65 w Instytucie Matki i Dziecka Zespół Szkół Specjalnych nr 104 w Instytucie Matki i Dziecka ul. Marcina Kasprzaka
192 Gimnazjum Specjalne nr 66 Zespół Szkół Specjalnych nr 100 ul. Stefana Czarnieckiego
193 Gimnazjum Specjalne nr 67 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Zespół Szkół Specjalnych nr 93 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej ul. Cegłowska
194 Gimnazjum Specjalne nr 68 Zespół Szkół Specjalnych nr 97 ul. Tarchomińska
195 Gimnazjum Specjalne nr 87 Zespół Szkół Specjalnych nr 107 ul. Henryka Dembińskiego
196 Gimnazjum Specjalne nr 88 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 9 ul. Jana Chryzostoma Paska
197 Gimnazjum Specjalne nr 97 Zespół Szkół Specjalnych nr 90 ul. Augustyna Kordeckiego
198 Gimnazjum Specjalne nr 98 Zespół Szkół Specjalnych nr 92 ul. Szczęśliwicka
199 Gimnazjum Specjalne nr 99 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr. Jana Bogdanowicza Zespół Szkół Specjalnych nr 86 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr Jana Bogdanowicza ul. Niekłańska
200 Gimnazjum Sportowe nr 17 Zespół Szkół nr 83 ul. Powstańców Wielkopolskich
201 Gimnazjum Sportowe nr 21 Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków Polskich ul. Siennicka
202 Gimnazjum Sportowe nr 35 im. gen. Broni Władysława Andersa Zespół Szkół Sportowych nr 72 ul. Konwiktorska
203 Gimnazjum Sportowe nr 57 im. Królowej Jadwigi Zespół Szkół nr 45 ul. Jagiellońska
204 Gimnazjum Sportowe nr 79 Zespół Szkół Sportowych nr 50 im. Janusza Kusocińskiego ul. Samuela Bogumiła Lindego
205 Gimnazjum Sportowe nr 8 im. Eugeniusza Lokajskiego Zespół Szkół Sportowych nr 58 ul. Piaseczyńska
206 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 104 Zespół Szkół nr 120 ul. Wilgi
207 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 133 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego Gimnazjum nr 133 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego ul. Warszawska
208 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. Ignacego Jana Paderewskiego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 18 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Angorska
209 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa Zespół Szkół nr 77 ul. Zwycięzców
210 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena Zespół Szkół nr 84 ul. Zwycięzców
211 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 im. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego Gimnazjum nr 72 im. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego ul. Stanisława Przybyszewskiego
212 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz ul. Michała Elwira Andriollego
213 Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego
214 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 im. Bohaterów Westerplatte Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 126 im. Bohaterów Westerplatte ul. gen. Karola Ziemskiego "Wachnowskiego"
215 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 128 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Zespół Szkół nr 76 ul. Dwóch Mieczy
216 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 130 im. Jana Pawła II Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 80 ul. Orłów Piastowskich
217 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Leopolda Staffa Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Leopolda Staffa ul. Barska
218 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 16 im. Obrońców Barykady Września 1939 roku Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 16 im. Obrońców Barykady Września 1939 roku ul. Stanisława Skarżyńskiego
219 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. gen. Piotra Szembeka Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. gen. Piotra Szembeka ul. Boremlowska
220 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Profesora Tadeusza Kotarbińskiego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Profesora Tadeusza Kotarbińskiego ul. gen. Waleriana Czumy
221 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 95 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Eugeniusza Lokajskiego
222 III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego ul. Rogalińska
223 III Ogród Jordanowski III Ogród Jordanowski ul. Wawelska
224 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego Zespół Szkół nr 66 ul. Myśliwiecka
225 II Ogród Jordanowski II Ogród Jordanowski ul. Antoniego Edwarda Odyńca
226 IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza ul. Saska
227 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej Zespół Szkół nr 125 ul. Hoża
228 I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych I Gminne Gimnazjum w Koczargach Starych ul. Akacjowa
229 I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego ul. Alojzego Felińskiego
230 Klub Osiedlowy Panorama Klub Osiedlowy Panorama Górnośląska
231 LIII Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 ul. Stanisława Noakowskiego
232 LII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Stanisława Reymonta Zespół Szkół nr 18 ul. Stefana Żeromskiego
233 LIX Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego Zespół Szkół Sportowych nr 50 im. Janusza Kusocińskiego ul. Samuela Bogumiła Lindego
234 LI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki LI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki ul. Kadrowa
235 LVIII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Zespół Szkół nr 23 ul. Górnośląska
236 LVI Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego LVI Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego ul. Dzieci Warszawy
237 LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha LXIII Liceum Ogólnokształcące im. Lajosa Kossutha ul. Ludwika Hirszfelda
238 LXII Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego im. gen. Broni Władysława Andersa Zespół Szkół Sportowych nr 72 ul. Konwiktorska
239 LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Ignacego Witkiewicza "Witkacego" Zespół Szkół nr 54 ul. Elbląska
240 LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 1944 Zespół Szkół nr 26 ul. Urbanistów
241 LXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne im. Janiny Zawadowskiej Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 SOS ul. Wincentego Rzymowskiego
242 LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Tytusa Chałubińskiego ul. Ludwika Narbutta
243 LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego LXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Mokotowska
244 LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. Józefa Bema ul. Marynarska
245 LXXIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zawiszaków Proporca "Victoria" Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" ul. Promienista
246 LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego ul. Grochowska
247 LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Jasnorzewskiej Pawlikowskiej LXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Jasnorzewskiej Pawlikowskiej ul. Anieli Krzywoń
248 LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Kowelska
249 LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Zespół Szkół nr 121 ul. Czerniakowska
250 LXXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Emiliana Konopczyńskiego Zespół Szkół nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego ul. Emiliana Konopczyńskiego
251 LXXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku ul. Gładka
252 LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry LXXXI Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Fredry ul. Miła
253 LXXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Michała Konarskiego Zespół Szkół im. Michała Konarskiego ul. Okopowa
254 LXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Leopolda Okulickiego Zespół Szkół nr 21 ul. Saska
255 LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu "Zośka" LXXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Batalionu "Zośka" ul. Kajetana Garbińskiego
256 LXXXV Liceum Ogólnokształcące Specjalne Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT" ul. Zorzy
257 LXXX Liceum Ogólnokształcące im. Leopolda Staffa Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 ul. Wiśniowa
258 LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego LXX Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Kamińskiego ul. Edwarda Dembowskiego
259 LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego Zespół Szkół nr 49 ul. Lwa Tołstoja
260 L Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy Zespół Szkół nr 73 ul. Wenantego Burdzińskiego
261 Miejskie Biuro Finansów Oświaty Miejskie Biuro Finansów Oświaty ul. Mokotowska
262 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 1 "Agrykola" Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego Agrykola ul. Myśliwiecka
263 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 2 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 2 ul. Wał Miedzeszyński
264 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 3 im. Janusza Kusocińskiego Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 3 im. Janusza Kusocińskiego ul. Międzyparkowa
265 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6 ul. Rogalińska
266 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 ul. Geodetów
267 Młodzieżowy Dom Kultury Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej ul. Jana Brożka
268 Młodzieżowy Dom Kultury Młodzieżowy Dom Kultury ul. Cegłowska
269 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak ul. Hansa Christiana Andersena
270 Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego ul. Łazienkowska
271 Młodzieżowy Dom Kultury "Mokotów" Młodzieżowy Dom Kultury "Mokotów" ul. Puławska
272 Młodzieżowy Dom Kultury Muranów im. C. K. Norwida Młodzieżowy Dom Kultury Muranów im. C. K. Norwida ul. Stawki
273 Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" ul. Rokosowska
274 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta
275 Mokotów (WOW) Mokotów (WOW) Wiśniowa
276 Niepubliczne Przedszkole nr 210 Przedszkole nr 210 Teresińska 9
277 Ochota (WOW) Ochota (WOW) Radomska
278 Ognisko Pracy Pozaszkolnej 175 Ognisko Pracy Pozaszkolnej 175 ul. Niegocińska
279 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 "Jordanek" Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 "Jordanek" ul. Kwatery Głównej
280 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr Henryka Jordana Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr Henryka Jordana ul. Alfreda Nobla
281 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 ul. Józefa Dwernickiego
282 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 ul. Mieczysława Pawlikowskiego
283 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 264 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 264 ul. Walentego Skorochód-Majewskiego
284 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70 ul. Juliana Bruna
285 Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Żoliborz" Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Żoliborz" ul. ks. Jerzego Popiełuszki
286 Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia Zespół Szkół nr 74 ul. Niepołomicka
287 Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I ul. Mieszka I
288 Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego nr 1 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 ul. Księcia Janusza
289 Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła ul. Starzyńskiego
290 Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy nr 1 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska
291 Pałac Młodzieży Pałac Młodzieży Plac Defilad
292 Państwowe Ognisko Artystyczne Państwowe Ognisko Artystyczne ul. Nowolipie
293 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1 ul. Świętokrzyska
294 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 10 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 10 ul. Wrzeciono
295 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 11 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 11 Aleje Jerozolimskie
296 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 12 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 12 ul. Dzielna
297 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 13 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 13 ul. św. Jacka Odrowąża
298 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 14 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1 ul. Zawiszy
299 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 15 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 15 ul. Dzieci Warszawy
300 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16 ul. Siennicka
301 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 17 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 17 ul. Żegańska
302 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 18 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 18 ul. Koncertowa
303 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 19 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 19 ul. Witolda Małcużyńskiego
304 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 ul. Księcia Janusza
305 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20 ul. Powstańców Śląskich
306 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 21 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 21 ul. Marywilska
307 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 22 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 22 ul. Malownicza
308 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23 ul. 1 Praskiego Pułku WP (Wesoła)
309 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 ul. Alojzego Felińskiego
310 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4 ul. Mińska
311 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5 ul. Otwocka
312 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 6 Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1 ul. Zawiszy
313 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7 ul. Ludwika Narbutta
314 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 8 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 8 ul. Stępińska
315 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 9 Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 9 ul. Radomska
316 Poradnia Specjalistyczna Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii "MOP" Poradnia Specjalistyczna Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii "MOP" ul. Boryszewska
317 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej ul. Szegedyńska
318 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna – Międzyszkolny Ośrodek Sportowo - Szkoleniowy "Omega" w Stręgielku Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego Agrykola Stręgielek
319 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Młodzieżowy Ośrodek Edukacyjno - Wypoczynkowy "Zatoka Uklei" w Gawrych Rudzie Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Młodzieżowy Ośrodek Edukacyjno - Wypoczynkowy "Zatoka Uklei" w Gawrych Rudzie Gawrych Ruda
320 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Ośrodek Oświatowo – Szkoleniowy "Arkadia" w Kazimierzu Dolnym Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Ośrodek Oświatowo – Szkoleniowy "Arkadia" w Kazimierzu Dolnym Czerniawy
321 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Syrena w Mielnie Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Syrena w Mielnie Piastów
322 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Orle Gniazdo" w Sromowcach Wyżnych Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Orle Gniazdo" w Sromowcach Wyżnych Nad Zalew
323 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Syrenka" w Marózie Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Syrenka" w Marózie Maróz
324 Praga Południe (WOW) Praga Południe (WOW) Grochowska
325 Praga Północ (WOW) Praga Północ (WOW) ks. Ignacego Kłopotowskiego
326 Przedszkole Integracyjne nr 117 "Przyjazna Kraina" Przedszkole Integracyjne nr 117 "Przyjazna Kraina" ul. Sielecka
327 Przedszkole Integracyjne nr 120 Przedszkole Integracyjne nr 120 ul. Wacława Tokarza
328 Przedszkole Integracyjne nr 137 im. Janusza Korczaka Przedszkole Integracyjne nr 137 im. Janusza Korczaka ul. Zagłoby
329 Przedszkole Integracyjne nr 209 "Zaczarowane Ziarenko" Przedszkole Integracyjne nr 209 "Zaczarowane Ziarenko" ul. Deotymy
330 Przedszkole Integracyjne nr 247 Przedszkole Integracyjne nr 247 ul. Bieniewicka
331 Przedszkole Integracyjne nr 312 Przedszkole Integracyjne nr 312 ul. Władysława Okińskiego
332 Przedszkole Integracyjne nr 314 Przedszkole Integracyjne nr 314 ul. 6 Sierpnia
333 Przedszkole Integracyjne nr 38 Przedszkole Integracyjne nr 38 Plac Bankowy
334 Przedszkole Integracyjne nr 394 Przedszkole Integracyjne nr 394 ul. Leonida Teligi
335 Przedszkole Integracyjne nr 404 Przedszkole Integracyjne nr 404 ul. Białobrzeska
336 Przedszkole Integracyjne nr 45 Przedszkole Integracyjne nr 45 ul. Teofila Lenartowicza
337 Przedszkole Integracyjne nr 6 Przedszkole Integracyjne nr 6 ul. Cecylii Śniegockiej
338 Przedszkole Integracyjne nr 8 Przedszkole Integracyjne nr 8 ul. Karmelicka
339 Przedszkole nr 1 Przedszkole nr 1 ul. Grzybowska
340 Przedszkole nr 10 Przedszkole nr 10 ul. Nowolipki
341 Przedszkole nr 100 Przedszkole nr 100 ul. Częstochowska
342 Przedszkole nr 101 Przedszkole nr 101 ul. Chotomowska
343 Przedszkole nr 103 Przedszkole nr 103 ul. Mokra
344 Przedszkole nr 105 "Wesoła Stopiątka" Przedszkole nr 105 "Wesoła Stopiątka" ul. Jana Kochanowskiego
345 Przedszkole nr 106 Przedszkole nr 106 ul. Trocka
346 Przedszkole nr 107 "Bajkowe Przedszkole" Przedszkole nr 107 "Bajkowe Przedszkole" ul. Wilgi
347 Przedszkole nr 108 "Tęczowy Promyk" Przedszkole nr 108 "Tęczowy Promyk" ul. Olszewska
348 Przedszkole nr 109 "Ludeczkowo" Przedszkole nr 109 "Ludeczkowo" Plac Dionizego Henkla
349 Przedszkole nr 11 Przedszkole nr 11 ul. Stanisława Dubois
350 Przedszkole nr 110 im. Warszawskiej Syrenki Przedszkole nr 110 im. Warszawskiej Syrenki ul. Bystrzycka
351 Przedszkole nr 111 Przedszkole nr 111 ul. bł. Ładysława z Gielniowa
352 Przedszkole nr 112 "Leśne Skrzaty" Przedszkole nr 112 "Leśne Skrzaty" ul. Bernarda Wapowskiego
353 Przedszkole nr 113 "Przedszkole w Tęczowym Kręgu" Przedszkole nr 113 "Przedszkole w Tęczowym Kręgu" ul. Krasiczyńska
354 Przedszkole nr 114 Przedszkole nr 114 ul. Mariana Langiewicza
355 Przedszkole nr 115 "Przedszkole Pod Klonem" Przedszkole nr 115 "Przedszkole Pod Klonem" ul. Suwalska
356 Przedszkole nr 116 Przedszkole nr 116 ul. Okopowa
357 Przedszkole nr 118 z Oddziałami Integracyjnymi Przedszkole nr 118 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Nowolipie
358 Przedszkole nr 119 "W Zielonym Ogrodzie" Przedszkole nr 119 "W Zielonym Ogrodzie" ul. Turmoncka
359 Przedszkole nr 12 Przedszkole nr 12 ul. Niska
360 Przedszkole nr 122 Przedszkole nr 122 ul. Solec
361 Przedszkole nr 123 "Ocean Marzeń" Przedszkole nr 123 "Ocean Marzeń" ul. Władysława Syrokomli
362 Przedszkole nr 124 Przedszkole nr 124 ul. Dzielna
363 Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" ul. Suwalska
364 Przedszkole nr 126 Przedszkole nr 126 ul. Wokalna
365 Przedszkole nr 128 Przedszkole nr 128 ul. Nauczycielska
366 Przedszkole nr 129 "Raj na Skarpie" Przedszkole nr 129 "Raj na Skarpie" ul. Jazdów
367 Przedszkole nr 13 Przedszkole nr 13 ul. Leona Schillera
368 Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej Przedszkole nr 130 im. Marii Kownackiej ul. Pawła Suzina
369 Przedszkole nr 131 Przedszkole nr 131 ul. Sierpecka
370 Przedszkole nr 132 Przedszkole nr 132 ul. Śmiała
371 Przedszkole nr 133 Przedszkole nr 133 ul. Okopowa
372 Przedszkole nr 134 Przedszkole nr 134 ul. Leszno
373 Przedszkole nr 135 Przedszkole nr 135 ul. Emanuela Ringelbluma
374 Przedszkole nr 136 Przedszkole nr 136 ul. Antoniego Dobiszewskiego
375 Przedszkole nr 138 Przedszkole nr 138 ul. Karwińska
376 Przedszkole nr 139 Przedszkole nr 139 ul. Jarosława Dąbrowskiego
377 Przedszkole nr 14 Przedszkole nr 14 ul. Senatorska
378 Przedszkole nr 140 Przedszkole nr 140 ul. Kaukaska
379 Przedszkole nr 142 Przedszkole nr 142 ul. Jarosława Dąbrowskiego
380 Przedszkole nr 143 Przedszkole nr 143 ul. Ludwika Kickiego
381 Przedszkole nr 144 "Zaczarowany Ołówek" Przedszkole nr 144 "Zaczarowany Ołówek" ul. Wiktorska
382 Przedszkole nr 145 "Czterolistna Koniczynka" Przedszkole nr 145 "Czterolistna Koniczynka" ul. Seweryna Goszczyńskiego
383 Przedszkole nr 146 Przedszkole nr 146 ul. Sandomierska
384 Przedszkole nr 147 Przedszkole nr 147 ul. Zakrzewska
385 Przedszkole nr 148 Przedszkole nr 148 ul. Kazimierzowska
386 Przedszkole nr 149 Przedszkole nr 149 ul. Dolna
387 Przedszkole nr 150 Przedszkole nr 150 ul. Prałatowska
388 Przedszkole nr 151 Przedszkole nr 151 ul. Zaciszna
389 Przedszkole nr 153 "Słoneczne Przedszkole" Przedszkole nr 153 "Słoneczne Przedszkole" ul. Wojciecha Chrzanowskiego
390 Przedszkole nr 154 "Pod Wesołą Truskaweczką" Przedszkole nr 154 "Pod Wesołą Truskaweczką" ul. św. Hieronima
391 Przedszkole nr 155 "Roztańczona Kraina" Przedszkole nr 155 "Roztańczona Kraina" ul. Bartnicza
392 Przedszkole nr 156 Przedszkole nr 156 ul. Żuromińska
393 Przedszkole nr 157 "Przedszkole z Serduszkiem" Przedszkole nr 157 "Przedszkole z Serduszkiem" ul. Bazyliańska
394 Przedszkole nr 158 Przedszkole nr 158 ul. Dwóch Mieczy
395 Przedszkole nr 159 Przedszkole nr 159 ul. Wokalna
396 Przedszkole nr 160 Przedszkole nr 160 ul. Niepołomicka
397 Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" ul. Dąbrówki
398 Przedszkole nr 163 Przedszkole nr 163 ul. Markowska
399 Przedszkole nr 164 Przedszkole nr 164 ul. Józefa Szanajcy
400 Przedszkole nr 165 Przedszkole nr 165 ul. Ratuszowa
401 Przedszkole nr 166 Przedszkole nr 166 ul. Grochowska
402 Przedszkole nr 167 Przedszkole nr 167 ul. Strzelecka
403 Przedszkole nr 168 "Misiowa Gromadka" Przedszkole nr 168 "Misiowa Gromadka" ul. Zagłoby
404 Przedszkole nr 169 Przedszkole nr 169 ul. Namysłowska
405 Przedszkole nr 16 "Zaczarowany Zakątek" Przedszkole nr 16 "Zaczarowany Zakątek" ul. Wojciecha Górskiego
406 Przedszkole nr 17 Przedszkole nr 17 Plac Jana Henryka Dąbrowskiego
407 Przedszkole nr 170 Przedszkole nr 170 ul. Mahatmy Gandhiego
408 Przedszkole nr 171 Przedszkole nr 171 ul. Równa
409 Przedszkole nr 172 im. Danuty Wawiłow Przedszkole nr 172 im. Danuty Wawiłow ul. Żytnia
410 Przedszkole nr 173 Przedszkole nr 173 ul. Karola Szymanowskiego
411 Przedszkole nr 174 Przedszkole nr 174 ul. Markowska
412 Przedszkole nr 175 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 ul. Astronautów
413 Przedszkole nr 176 Przedszkole nr 176 ul. Trzech Budrysów
414 Przedszkole nr 177 "Bajkowe Przedszkole" Przedszkole nr 177 "Bajkowe Przedszkole" ul. Tarnowiecka
415 Przedszkole nr 178 "Kolorowa Kraina" Przedszkole nr 178 "Kolorowa Kraina" ul. Londyńska
416 Przedszkole nr 179 Przedszkole nr 179 ul. Jarocińska
417 Przedszkole nr 18 Przedszkole nr 18 ul. Simóna Bolívara
418 Przedszkole nr 180 Przedszkole nr 180 ul. Niekłańska
419 Przedszkole nr 181 "Wesołe Nutki" Przedszkole nr 181 "Wesołe Nutki" ul. Ksawerego Pruszyńskiego
420 Przedszkole nr 182 "Tajemniczy Ogród" Przedszkole nr 182 "Tajemniczy Ogród" ul. Zofii Nałkowskiej
421 Przedszkole nr 183 Przedszkole nr 183 ul. Jagiellońska
422 Przedszkole nr 184 Przedszkole nr 184 ul. Ratuszowa
423 Przedszkole nr 185 z Oddziałami Integracyjnymi Przedszkole nr 185 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wołomińska
424 Przedszkole nr 186 Przedszkole nr 186 ul. Wołomińska
425 Przedszkole nr 189 "Na Wierzbnie" Przedszkole nr 189 "Na Wierzbnie" ul. Teofila Lenartowicza
426 Przedszkole nr 19 Przedszkole nr 19 ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
427 Przedszkole nr 190 Przedszkole nr 190 ul. Racławicka
428 Przedszkole nr 191 im. Marii Kownackiej Przedszkole nr 191 im. Marii Kownackiej ul. Zawrat
429 Przedszkole nr 192 "Wesoły Pędzelek" Przedszkole nr 192 "Wesoły Pędzelek" ul. Liczydło
430 Przedszkole nr 193 Przedszkole nr 193 ul. Antoniego Edwarda Odyńca
431 Przedszkole nr 194 Przedszkole nr 194 ul. Walerego Sławka
432 Przedszkole nr 196 "Kraina Misiów" Przedszkole nr 196 "Kraina Misiów" ul. Ludwika Nabielaka
433 Przedszkole nr 197 "Do-Re-Mi" Przedszkole nr 197 "Do-Re-Mi" ul. ks. Jerzego Popiełuszki
434 Przedszkole nr 199 Przedszkole nr 199 ul. Bukietowa
435 Przedszkole nr 2 Przedszkole nr 2 ul. Orla
436 Przedszkole nr 200 "Gąski Balbinki" Przedszkole nr 200 "Gąski Balbinki" ul. Balbinki
437 Przedszkole nr 201 Misia Ursynka Przedszkole nr 201 ul. Wilczy Dół
438 Przedszkole nr 205 Przedszkole nr 205 ul. Karola Irzykowskiego
439 Przedszkole nr 206 Przedszkole nr 206 ul. Franciszkańska
440 Przedszkole nr 21 Przedszkole nr 21 ul. Marszałkowska
441 Przedszkole nr 211 im. Kubusia Puchatka Przedszkole nr 211 im. Kubusia Puchatka ul. Dąbrówki
442 Przedszkole nr 212 Przedszkole nr 212 ul. Czesława Ludwika Rybińskiego
443 Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej ul. gen. Waleriana Czumy
444 Przedszkole nr 215 Przedszkole nr 215 ul. Eugeniusza Szwankowskiego
445 Przedszkole nr 216 Przedszkole nr 216 ul. Michała Elwira Andriollego
446 Przedszkole nr 217 Przedszkole nr 217 ul. Karola Szymanowskiego
447 Przedszkole nr 218 "Iskra" Przedszkole nr 218 "Iskra" ul. Tadeusza Rechniewskiego
448 Przedszkole nr 219 "Niezapominajka" Przedszkole nr 219 "Niezapominajka" ul. Mariana Keniga
449 Przedszkole nr 22 Przedszkole nr 22 ul. Żwirki i Wigury
450 Przedszkole nr 220 Przedszkole nr 220 ul. Walewska
451 Przedszkole nr 222 Przedszkole nr 222 ul. Kazimierza Wyki
452 Przedszkole nr 223 "Skarby Powsina" Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 ul. Przyczółkowa
453 Przedszkole nr 225 Przedszkole nr 225 ul. Stefana Bobrowskiego
454 Przedszkole nr 227 "Wesołe Nutki" Przedszkole nr 227 "Wesołe Nutki" ul. Świętosławska
455 Przedszkole nr 228 Przedszkole nr 228 ul. Marzanny
456 Przedszkole nr 23 Przedszkole nr 23 ul. Czerniakowska
457 Przedszkole nr 230 Przedszkole nr 230 ul. Szaserów
458 Przedszkole nr 233 "Zielony Domek" Przedszkole nr 233 "Zielony Domek" ul. Romana Pazińskiego
459 Przedszkole nr 234 Przedszkole nr 234 ul. Ożarowska
460 Przedszkole nr 235 "Tęczowe Przedszkole" Przedszkole nr 235 "Tęczowe Przedszkole" ul. Chroszczewska
461 Przedszkole nr 236 "Mali Odkrywcy" Przedszkole nr 236 "Mali Odkrywcy" ul. Antoniego Fontany
462 Przedszkole nr 237 im. Warszawskiej Syrenki Przedszkole nr 237 im. Warszawskiej Syrenki ul. Eustachego Tyszkiewicza
463 Przedszkole nr 238 Przedszkole nr 238 ul. Monte Cassino
464 Przedszkole nr 239 Przedszkole nr 239 Aleje Jerozolimskie
465 Przedszkole nr 24 Przedszkole nr 24 ul. Drewniana
466 Przedszkole nr 240 im. Polskich Olimpijczyków Przedszkole nr 240 im. Polskich Olimpijczyków ul. Marymoncka
467 Przedszkole nr 241 Przedszkole nr 241 ul. Księcia Trojdena
468 Przedszkole nr 243 Przedszkole nr 243 ul. Kordiana
469 Przedszkole nr 244 "Niegocińskie Skrzaty" Przedszkole nr 244 "Niegocińskie Skrzaty" ul. Niegocińska
470 Przedszkole nr 248 Przedszkole nr 248 ul. Karola Dickensa
471 Przedszkole nr 249 Specjalne dla dzieci z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym i znacznym Przedszkole nr 249 Specjalne dla dzieci z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym i znacznym ul. Kobielska
472 Przedszkole nr 25 Przedszkole nr 25 ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego
473 Przedszkole nr 250 "Akwarelka" Przedszkole nr 250 "Akwarelka" ul. Kinowa
474 Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" ul. Antka Rozpylacza
475 Przedszkole nr 255 Przedszkole nr 255 ul. Władysława Korotyńskiego
476 Przedszkole nr 259 Przedszkole nr 259 Plac Wojska Polskiego (Wesoła)
477 Przedszkole nr 26 Przedszkole nr 26 ul. Nowowiejska
478 Przedszkole nr 260 Przedszkole nr 260 Trakt Brzeski (Wesoła)
479 Przedszkole nr 261 "Pod dębami" Przedszkole nr 261 "Pod dębami" ul. Armii Krajowej (Wesoła)
480 Przedszkole nr 262 Przedszkole nr 262 ul. Wilanowska (Wesoła)
481 Przedszkole nr 263 Przedszkole nr 263 ul. Miła
482 Przedszkole nr 264 "Pluszowego Misia" Przedszkole nr 264 "Pluszowego Misia" ul. Korkowa
483 Przedszkole nr 267 Przedszkole nr 267 ul. Witolda Małcużyńskiego
484 Przedszkole nr 268 "Słoneczny Promyk" Przedszkole nr 268 "Słoneczny Promyk" ul. Przytyk
485 Przedszkole nr 269 Przedszkole nr 269 ul. Smocza
486 Przedszkole nr 270 Przedszkole nr 270 ul. Bełdan
487 Przedszkole nr 271 "Wróbelka Elemelka" Przedszkole nr 271 "Wróbelka Elemelka" ul. Władysława Broniewskiego
488 Przedszkole nr 272 im. "Misia Uszatka" Przedszkole nr 272 im. "Misia Uszatka" ul. Tadeusza Gajcego
489 Przedszkole nr 273 Przedszkole nr 273 ul. Jana Olbrachta
490 Przedszkole nr 274 Przedszkole nr 274 ul. Bokserska
491 Przedszkole nr 275 Przedszkole nr 275 ul. Jana Feliksa Piwarskiego
492 Przedszkole nr 278 Przedszkole nr 278 ul. Tatrzańska
493 Przedszkole nr 28 Przedszkole nr 28 ul. Adama Naruszewicza
494 Przedszkole nr 281 "Stokrotka" Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Gościniec
495 Przedszkole nr 282 Przedszkole nr 282 ul. Na Uboczu
496 Przedszkole nr 283 Przedszkole nr 283 ul. Puszczyka
497 Przedszkole nr 284 Przedszkole nr 284 ul. Jałtańska
498 Przedszkole nr 286 Przedszkole nr 286 ul. Mandarynki
499 Przedszkole nr 287 "Piotrusia Pana" Przedszkole nr 287 "Piotrusia Pana" ul. Władysława Broniewskiego
500 Przedszkole nr 289 Przedszkole nr 289 ul. Twarda